Akcijā “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem piedalīsies Tomijs Virga no “Wolftrike” Drifta Halles

5.decembrī 13:00 Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (Cēsu AIeN) notiks akcija Cilvēks cilvēkam” un akcijas galvenais viesis šoreiz būs Tomijs Virga, “Wolftrike” Drifta Halles vadītājs. Uz notikumu pie Cēsu AIeN jauniešiem Tomijs Virga ieradīsies līdzi ņemot Latvijā ražoto elektrisko Wolftrike drifta triciklu un patiesus, iedvesmojošus stāstus par izdošanos, neveiksmēm, nepadošanos un atkal izdošanos.

Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā – vasarā un pirms Ziemassvētkiem. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mērķu sasniegšanu, akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus, jauniešus interesējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu interesi par auto un moto sportu, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts Tomijs Virga no “Wolftrike” Drifta Halles.

“Tas ar ko man ir iespēja nodarboties šodien, varētu teikt, ir sava veida manu sapņu piepildījums. Vēsts, kuru vēlos nodot puišiem ir vienkārša – dzīves līkloči, it sevišķi jaunībā, tikai retos gadījumos uzreiz cilvēku aizved līdz cerētajam mērķim. Lielākā dzīves daļa sastāv no kļūdām un kļūdu labojuma. Kā saka - kad esi izēdis pudu sāls, apzinājis problēmas un tās risinājis, tad esi pelnījis nokļūt tuvāk savam mērķim - tikai tad pa īstam esi sapratis vai tas ir tavs mērķis un kā līdz tam nokļūt. Tā bija arī ar mani. Ceru, ka ar savu stāstu spēšu puišiem nodot noderīgu vielu pārdomām. Šobrīd es pārstāvu uzņēmumu “Wolftrike” un mēs esam Eiropā pirmie elektrisko drifta triciklu ražotāji, kas izveidojuši arī savu drifta trasi. Zinu, ka puišiem auto un moto lietas ir vienmēr interesējušas. Tāpēc ceru, ka manis līdzi paņemtais Latvijā radītais Wolftrike elektriskais drifta tricikls arī būs kaut, kas jauns, ko parādīt un par, ko pastāstīt.” Tomijs Virga (“Wolftrike” Drifta Halle)

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radot pozitīvas emocijas esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību.