Ar svinīgu pasākumu atzīmēta VPD 16. gadadiena

Pirms 16 gadiem tika nodibināts Valsts probācijas dienests (VPD). Šodien VPD ir moderna sodu izpildes institūcija, kas izpilda aptuveni 70% no Latvijā piemērotajiem kriminālsodiem, kā arī ar starpnieka palīdzību īsteno izlīgumu kriminālprocesā starp cietušo un likumpārkāpēju.

Šodien, 7.oktobrī VPD, Lomonosova ielā 9 notika VPD 16. jubilejai veltīts svinīgais pasākums, kura ietvaros ar pateicības un atzinības rakstiem, kā arī VPD Goda zīmēm tika sveikti VPD darbinieki. 

Es lepojos ar visiem darbiniekiem, kuri izvēlējušies striprināt sabiedrības drošību, strādājot VPD, un pateicos ik vienam, kas kādu savas dzīves nogriezni veltījuši daram VPD. Viņu profesionalitāte, entuziasms, pašaizliedzība un lojalitāte, rūpējoties par sabiedrības drošību, ir nenovērtējami. Brīvprātīgais darbs VPD ir nozīmīga mūsu darba komponente ar, kuras palīdzību varam strādāt ar klientiem vēl efektīvāk. Veltīt savu savu laiku bez atlīdzības var tie, kas tic, tam, ka viņu darbs veidos saiedrību labāku. Liels paldies visiem VPD brīvprātīgajiem par entuziasmu un degsmi strādājot kopā ar mums.
 
Esmu pārliecināts, ka nākamie gadi nesīs ar vien jaunus izaicinājumus VPD attīstībā un mēs kopā ar visiem probācijas darbiniekiem un sadarbības partneriem saglabāsim dinamisku attīstības un augstu darba kvalitātes līmeni, lai turpinātu veidot drošāku sabiedrību.
 
Mihails Papsujevičs
Valsts probācijas dienesta vadītājs