Tieslietu ministrs vizītē Ziemeļlatgalē apmeklē arī VPD Balvu nodaļu

Pirmdien, 2.martā, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns apmeklēja Balvus un Viļaku, lai tiktos ar tiesnešiem un probācijas darbiniekiem, kā arī piedalītos Stompaku kaujas 75.gadadienai veltītajos atceres pasākumos.

Vizītes laikā J.Bordāns, ministra biroja vadītājs Aldis Bukšs un Rēzeknes tiesas priekšsēdētājs Pēteris Novičenoks apmeklēja VPD  LR TSV Balvu nodaļu un tikās ar probācijas speciālistiem. Tieslietu ministrs atzinīgi novērtēja darbinieku augsto darba kvalitāti un entuziasmu rūpējoties par sabiedrības drošību.

Kopš pagājušā gada jūnija VPD Balvu nodaļas darbinieki strādā jaunās probācijas darba specifikai piemērotās telpās. Ikdienā probācijas speciālisti strādā ar personām, kas notiesātas par dažādiem krimināllikuma pārkāpumiem, līdz ar to darbinieku drošībai ir ļoti liela nozīme. Jaunajās telpās atbilstoši labajai praksei zona, kurā probācijas speciālisti tiekas ar klientiem, ir nodalīta no darbinieku zonas, ir izveidotas atsevišķas telpas sarunām ar klientu, telpa izlīguma procesu un probācijas programmu vadīšanai, kā arī nodrošināta vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem.