Jaunumi
Busulis

Valsts probācijas dienesta (VPD) akcijā "Cilvēks - cilvēkam" piedalīsies mūziķis Intars Busulis. Akcija notiks š.g. 12. februārī, plkst. 14:00, VPD,Lomonosova ielā 9, Rīgā.

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radot pozitīvas emocijas, esot kopā un produktīvi pavadot laiku.

Tradicionāli akcijas norisē piedalās gan jaunieši, gan VPD darbinieki, brīvprātīgie un jau vairāk kā piecus gadus arī sabiedrībā pazīstami, jauniešus interesējošu jomu pārstāvji. Akcijās kopā ar jauniešiem kā līdzīgs ar līdzīgu, sniedzot ieskatu savā dzīves pieredzē un izgaismojot daudzas pozitīvas izvēles, kuras jaunietis vēl varēs izdarīt savā dzīvē, bijuši gan sportisti, gan mūziķi, gan viedokļu līderi. Šoreiz akcijā ar jauniešiem tiksies mūziķis Intars Busulis.

"Man pašam ir bērni, tādēļ zinu, cik būtiski ir tos virzīt un motivēt. Visvairāk es vēlētos iedvesmot jauniešus mīlēt. Mīlēt ne tikai cilvēkus un pasauli, bet arī dzīvi kā tādu, atstājot pagātni pagātnei. Jā, protams, kas gan es tāds, lai kādu citu mācītu dzīvot, bet, ja ar savu klātbūtni un sarunu es tomēr spēšu iedvesmot kaut vienu vai divus pusaudžus, man tas būs daudz un par to ļoti priecāšos. Visi mēs esam pelnījuši foršu un skaistu dzīvi." Intars Busulis

Akciju “Cilvēks - cilvēkam” VPD rīko jau 17 gadus. Līdz 2020.gadam tā notika divreiz gadā Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. No šī gada akcija aptver daudz plašāku auditoriju un katru mēnesi notiek arī Rīgā, jauniešiem ,kas ir probācijas klienti.