Jaunumi
Akcijas "Cilvēks - cilvēkam" akcijas dalībnieki

Šī gada 15. jūnijā, 11:00, Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem notika ikgadējā Valsts probācijas dienesta (VPD) akcija “Cilvēks – cilvēkam”. Zinot jauniešu lielo interesi par futbolu, šoreiz akcijā ar jauniešiem tikās futbola kluba “METTA” futbolisti. Uz akciju viesi devās ne tikai, lai uzrunātu jauniešus par tiem interesējošām tēmām un iedvesmotu, bet vienojās arī kopīga futbolā spēlē, kurā uz laukuma tiksies jaunieši, futbolisti un Valsts probācijas dienesta pārstāvji.  

Ģirts Mihelsons, futbola kluba “METTA” valdes loceklis uzsver: METTA uzskata, ka vienmēr ir iespēja pasniegt roku otram, parādīt jaunu virzienu un iedvesmot pozitīvām pārmaiņām, ja ir augstākā līmeņa savstarpējā atbildība vienam pret otru. Futbols un sports ir lielisks veids, kā veicināt sadarbības spējas, savstarpējo cieņu un pozitīvu sacensību. Šī būs jau otrā futbola kluba “METTA” futbolistu un personāla vizīte Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. Tas ir spilgts piemērs tam, cik nozīmīgu pieredzi un iedvesmu cilvēks – cilvēkam var nodot. Mūs priecē jauniešu interese par futbolu, vēlme nodarboties ar sportu, attīstīt sevi fiziski un atrast veidus, kā lietderīgi pavadītu laiku. Vienmēr ir iespēja sākt no jauna, realizēt sevi jaunos veidos, darīt labu sev un citiem.

Akcijas “Cilvēks – cilvēkam” mērķis ir uzrunāt un iedvesmot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši radīt pozitīvas emocijas, esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību. Katru gadu akcijas ietvaros spilgtas un jauniešiem interesantas personības jauniešus iepazīstina ar savu profesiju, hobijiem, dzīves gaitām un ar savām labajām vai kļūdainajām izvēlēm.   

Pateicamies par atbalstu akcijas norisei futbola klubam "METTA" un Latvijas Futbola federācijai.