Jaunumi
Baltijas valstu probācijas dienestu vadītāji paraksta sadarbības līgumu

16.maijā, Tallinā notika Baltijas valstu probācijas dienestu vadītāju tikšanās, kuras laikā tika parakstīts sadarbības līgums, kas vērsts uz ciešāku visu trīs Baltijas valstu sadarbību probācijas jomas attīstībā. Sadarbības līgumu parakstīja Valsts probācijas dienesta vadītājs Imants Jurevičius, Igaunijas Tieslietu ministrijas ģenerālsekretāra vietnieks Ieslodzījuma vietu jautājumos Rait Kuuse un Lietuvas probācijas dienesta direktors Romas Ostanavičius.

Nozīmīgākās jomas, kurās sadarbosies visu trīs Baltijas valstu probācijas dienesti būs: probācijas speciālistu profesionālās kvalifikācijas celšana, pētniecība, probācijas programmu izstrāde un pilnveide, informācijas tehnoloģiju izmantošana, kā arī sadarbība starptautiskos projektos. 

Vizītes ietvaros jau tika pārrunāti iespējamie sadarbības virzieni starptautisko projektu īstenošanas jomā. Latvijas un Lietuvas probācijas dienestu pārstāvji apmeklēja arī Austrumu Harju probācijas nodaļu un iepazina Igaunijas labo praksi un pieejas darbā ar probācijas klientiem sabiedrībā, kā arī apmeklēja Tallinas cietumu, izzinot resocializācijas sistēmu Igaunijas brīvības atņemšanas iestādēs.