Jaunumi ESF
Puzle, kur jautājumu atisina ar idejas gabaliņu

2024. gada 11. jūnijā Latgales reģionā, Valsts probācijas dienests (VPD) rīkoja diskusiju "Atbalstoša tikšanās un iespēja uzdot jautājumus". Šis pasākums bija daļa no jaunās VPD iniciatīvas, kuras mērķis ir radīt platformu, kurā iesaistītās puses varētu uzzināt par VPD speciālistu darbu ar bērniem un jauniešiem, uzdot sev interesējošos jautājumus, saņemt atbildes un atbalstu.

Pasākuma laikā VPD ekspertes iepazīstināja ar VPD funkcijām un kompetencēm, tai skaitā ģimenes sanāksmju nozīmi un līdzgaitnieka lomu izlīguma procesā. Vienlaikus liela uzmanība tika pievērsta sadarbības stiprināšanas jautājumiem, lai vēl veiksmīgāk risinātu dažādus jautājumus, nodrošinātu bērnu un jauniešu labklājību.

Šī diskusija bija izcils pamats turpmākam produktīvam dialogam un jaunu ideju radīšanai starp profesionāļiem un sabiedrību. Šī bija otrā no vairākām plānotajām tikšanās reizēm, kas arī turpmāk norisināsies gan attālināti, gan klātienē visos Latvijas reģionos, sniedzot vērtīgu atbalstu un informāciju vecākiem un likumiskajiem pārstāvjiem, kuru bērni ir VPD redzeslokā.