Jaunumi
Tiešaistes kenference ilustrācija

Š.g. 25.augustā tiešsaistē notika Valsts probācijas dienesta rīkotā konference “Jauni un jaudīgi”. Konference tiek rīkota, lai pilnveidotu probācijas speciālistu zināšanas, kas nepieciešamas darbā ar probācijas klientiem vecumā līdz 25 gadiem. Šī gada konferences virstēma bija veltīta jautājumiem, kas skar jauniešu dzīvi digitālajā vidē – riski, iespējas, vardarbība, nākotnes attīstība. 

“Konferenci rīkojam jau otro gadu. Tā ir izcila platforma speciālistiem ,lai iegūtu jaunas zināšanas darbam ar bērniem un jauniešiem. Šogad akcentējām jautājumus, kas skar mūsu dzīves digitālajā vidē. Šī gada konference palīdzēja speciālistiem izprast to, kā jauniešiem veselīgāk funkcionēt digitālajā vidē, kādi riski pastāv, kā tas ietekmē jauniešu psihoemocionālo veselību, kā speciālistiem pieņemt un pozitīvi izmantot paaudžu atšķirības.” Inese Muceniece Valsts Probācijas dienesta Probācijas programmu nodaļas vecākā eksperte 

Konferencē ar savām zināšanām dalījās seši eksperti, savukārt klausītājos bija  vairāk kā 100 probācijas speciālistu un speciālistu no Ieslodzījuma vietu pārvaldes, un citām organizācijām. 

  • Vēlamies pateikties lektoriem, kas dalījās savās zināšanās un pieredzē: 
  • Dzintrai Iliško - Daugavpils universitātes profesorei; 
  • Valērijam Dombrovskim - www.kiberprats.lv; 
  • Maijai Katkovskai - www.drossinternets.lv; 
  • Nilam Saksam Konstantinovam - psihologam, psihoterapeitam un Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājam, www.pusaudzis.lv; 
  • Edgaram Caicam psihologam, psihodrāmas terapeitam un biedrības www.esibrivs.lv atkarību profilakses grupu vadītājam; 
  • Edijam Klaišim - OPEN Radošie centri jauniešiem. 

Īpašu paldies sakām arī konferences moderatoriem - Kristiānai Lapiņai un Jānim Sniedzānam par konferences atraktīvo vadīšanu.