Jaunumi

 Ja Tu esi sabiedriski aktīvs un vēlies līdzdarboties sabiedrības drošības jomā, Valsts probācijas dienests aicina Tevi pieteikties kļūt par brīvprātīgo atbildīguma un atbalsta apļos (AAA)!

AAA ir brīvprātīgo grupa (3 – 5 brīvprātīgie), kas sadarbojas ar personu, kura ir izdarījusi dzimumnoziegumu, ar mērķi sniegt tai palīdzību iekļauties sabiedrībā, nenodarot kaitējumu sev un citiem. Drošu vidi var veidot tikai ar sabiedrības aktīvu līdzdalību. AAA brīvprātīgie sniedz personai, kura izdarījusi dzimumnoziegumu, palīdzību sadzīves jautājumu atbildēšanā, hobiju un darba meklēšanā, brīvā laika pavadīšanā u.c. problēmu risināšanā, lai izslēgtu riskus jauna nozieguma izdarīšanā. Aplis var ilgt 12 mēnešus un ilgāk. Tikšanās biežums - atkarīgs no nepieciešamā atbalsta apjoma.

AAA darbosies Rīgā, Liepājā, Cēsīs un Jelgavā.

Lai pieteiktos par brīvprātīgo AAA, aicinām Tevi aizpildīt pieteikuma anketu, kura atrodama šeit, un sagatavot CV. Sūti sagatavotos dokumentus uz e-pastu ta@vpd.gov.lv līdz 2021.gada 31.augustam. Pēc pieteikuma izskatīšanas aicināsim Tevi uz interviju! Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, kuras vadīs pieredzējuši lektori. Mācības ir paredzētas 2021. gada 9. un 10. oktobrī Microsoft Teams programmā. Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv!

Valsts probācijas dienesta brīvprātīgā darba forma -  Atbildīguma un atbalsta apļi un brīvprātīgo mācības tiek īstenotas sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes ESF projektu Nr.9.1.2. „Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū”  (vairāk informācijas).