Jaunumi
Rallija automašīna brauc pa grants ceļu

2022. gada 27. augustā Ropažu novadā norisinājās “Minirallijs Ropaži 2022”. Minirallija laikā sacensību režīmā ekipāžas aizvadīja 23 kilometrus, savukārt kopējā dienas laikā veiktā distance bija virs 100 kilometriem. Lai sacensības varētu noritēt raiti un droši, pasākuma organizatoriem ar darbu paveikšanu palīdzēja probācijas klienti.

Pasākumā, kopā ar organizatoriem, strādāja 9 probācijas klienti, kuriem piemērots sabiedriskais darbs. Probācijas klientu pienākums bija nodrošināt drošu satiksmes plūsmas regulēšanu sacensību laikā.

Šī ir unikāla iespēja iesaistīt probācijas klientus sabiedriskā darba izpildes laikā pasākumos, kas paplašina viņu redzes loku, ļauj iepazīt jaunas jomas un cilvēkus, kuri tās pārstāv un apgūt jaunas prasmes. Latvijas Automobiļu federācijas biedri, iepazīstinot probācijas klientus ar savu daudzveidīgo darbību, sniedz ieskatu jēgpilnai, alternatīvai brīvā laika pavadīšanai, un, iespējams, kādam no probācijas klientiem tas kļūs par turpmāko aicinājumu un nodarbošanās izvēli.

Pateicamies par šo iespēju un uzticēšanos Latvijas autosporta federācijai un minirallija organizatoriem.