Jaunumi
futbols

No š.g. 29. janvāra līdz 1. februārim Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, norisināsies 2022.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra posms telpu futbolā. Kvalifikācijas spēlēs par iespēju spēlēt kvalifikācijas nākamajā kārtā sacentīsies Latvijas, Dānijas un Igaunijas valstu izlases.

1.februārī plkst. 17:00 pirms Latvijas – Dānijas izlašu spēles notiks arī simboliska draudzības spēlē, kurā jauktās komandās piedalīsies Valsts probācijas dienesta darbinieki un jaunieši, kas ir probācijas klienti.

“Esam pateicīgi par šādu iespēju. Īpaši jauniešiem šī būs unikāla pieredze. No aptaujas, ko esam veikuši starp jauniešiem, kas ir mūsu klienti Rīgā, zinām, ka sports un īpaši futbols ir viena no viņu brīvā laika interešu prioritātēm. Šī ir unikāla iespēja parādīt jauniešiem to, ka ir iespējams pavadīt savu brīvo laiku veselīgi, sportiski, iegūstot jaunus draugus un paziņas, ar ko kopā veidot jaunas intereses un tiekties uz jauniem mērķiem. Kļūdīties var jebkurš, īpaši jaunieši. Taču viņi pieaugs un būs mūsu nākotnes sabiedrības daļa. Šis ir neliels, bet nozīmīgs solis veselīgas un drošas sabiedrības virzienā.” Mihails Papsujevičs, Valsts probācijas dienesta vadītājs.

Pateicoties Latvijas Futbola federācijas un Rīgas Futbola federācijas atbalstam, pēc draudzības spēles, jauniešiem kopā ar probācijas speciālistiem būs iespēja kopā skatīties lielo vakara spēli – Latvija – Dānija.

Vairāk par UEFA EURO FUTSAL kvalifikācijas turnīra posmu Latvijā.