Jaunumi
VPD vadītājs runā ar biedrības "Cerību spārni" pārstāvjiem

19. maijā Valsts probācijas dienesta vadītājs Imants Jurevičius kopā ar kolēģiem devās vizītē pie Rīgas Austrumu reģiona teritoriālās struktūrvienības sadarbības partneriem - biedrības “Reto cerība” Ropažu novadā un biedrības “Cerību spārni” Siguldā, kā arī apmeklēja Rīgas Austrumu reģiona teritoriālās struktūrvienības birojus Siguldā un Salaspilī.

Vizītes laikā biedrības iepazīstināja ar to darbības vēsturi un attīstību, šodienas aktualitātēm un nākotnes plāniem. Abu biedrību misija ir palīdzēt cilvēkiem, kuri dažādu apstākļu dēļ nevar patstāvīgi rūpēties par sevi, sniegt šiem cilvēkiem ikdienas atbalstu un paplašināt viņu iespēju kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem.

Šo biedrību klienti paši ar savām rokām izgatavo dažādas ikdienai nepieciešamas lietas – restaurē mēbeles, darina keramikas izstrādājumus, lej sveces, ada, auž, šuj drēbes, lai pēc tam tās pārdotu un nopelnīto naudu ieguldītu biedrību attīstībā, tādejādi palīdzot arvien vairāk cilvēkiem. Biedrības "Cerību spārni" labdarības veikals atrodas Siguldā, kā arī viņu darinājumus var iegādāties internetveikalā www.visivar.lv. Biedrības "Reto cerība" labdarības veikalus "RETO BAZĀRS" var atrast Dreiliņos un Ropažos.

Ar biedrību pārstāvjiem tika pārrunātas nākotnes sadarbības iespējas par probācijas klientu iesaistīšanu biedrību aktivitātēs un sabiedrisko darbu veikšanā, kā arī tas, kā katrs no mums var atbalstīt biedrību iniciatīvas.

Pateicamies biedrību pārstāvjiem par uzņemšanu un par darbu, ko viņi dara sabiedrības labā.