Jaunumi
Valsts probācijas dienesta telts festivālā "Kopums" 2023. gadā

2023. gada 12. augustā Bauskas pilskalna parkā norisinājās jauniešu festivāls "Kopums" Tā centrā bija tēma „Jaunieti, kāds ir Tavs stāsts?”, pievēršot uzmanību jauniešu pašapziņas veidošanai, mentālajai veselībai, vērtībām, kā arī ikdienas gaitām un līdzdalības iespējām dažāda veida norisēs. Festivālā notika dažādas aktivitātes, diskusijas un radošās darbnīcas, kuras tika organizētas, lai sniegtu iespēju jauniešiem izstāstīt savu stāstu un tikt sadzirdētiem.

Valsts probācijas dienestu šogad festivālā pārstāvēja Zemgales teritoriālās struktūrvienības speciālisti un brīvprātīgie. Jau otro gadu festivālā dienests tā apmeklētājiem piedāvāja dažādas aktivitātes sadarbībā ar ar biedrībām "Mediācijas telpa"un "Bona fide Latvia".

Valsts probācijas dienesta telts apmeklētajiem bija iespēja iepazīt dienesta funkcijas, piedalīties viktorīnā, aplūkot elektroniskās uzraudzības iekārtas, piedalīties komunikācijas prasmju veidošanas spēlēs, noskatīties izglītojošas filmas un multfilmas par sabiedrības drošību un atbildību.  Jaunieši tika aicināti piedalīties diskusijā "Kā padarīt mūsu sabiedrību drošāku?", uzzināt kā tiek veikti alkohola koncentrācijas izelpā testi un arī iepazīties ar draudzīgu ķepaini – "Mediācijas telpa" jaunāko kolēģi, suni vārdā "Sola".

Mums bija patiess prieks satikt tik daudz zinātkāru, drosmīgu, sociāli atbildīgu un enerģisku jauniešu.