Jaunumi
Bērnu stūrītis Valsts probācijas dienestā

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka Valsts probācijas dienests ir veiksmīgi pabeidzis projektu "Vērtīga kopābūšana", ko atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds. Šī projekta, kas bija daļa no 2023. gada programmas "Ģimenei draudzīga darbavieta", ietvaros izveidoti bērnu stūrīši darbinieku bērniem, tādejādi uzlabojot darba vidi.

Projekta "Vērtīga kopābūšana" ietvaros Valsts probācijas dienestā izveidotas vietas, kur bērni var interesanti pavadīt laiku, kamēr vecāki strādā. Tas ir svarīgs solis uz priekšu, lai palīdzētu mūsu darbiniekiem apvienot darbu un ģimenes dzīvi. Bērnu stūrīši darba vietās ir kļuvuši par vietu, kur bērni var droši spēlēties un mācīties, kamēr vecāki pilda darba pienākumus. Šis ir īpaši nozīmīgi gadījumos, kad vecākiem nav iespēja bērniem nodrošināt citu pieskatīšanas veidu.

Mēs esam izveidojuši bērnu stūrīšus septiņās Valsts probācijas dienesta nodaļās - Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rīgā, Rēzeknē un Daugavpilī. Šie stūrīši ir aprīkoti ar dažādām mācību un izklaides iespējām, kas palīdzēs bērniem attīstīties gan emocionāli, gan intelektuāli. Nākotnē mēs plānojam šos stūrīšus uzlabot, lai nodrošinātu vēl labāku pieredzi bērniem.

Valsts probācijas dienests pateicas Sabiedrības integrācijas fondam par atbalstu, kā arī visiem projekta īstenošanā iesaistītajiem speciālistiem. Kopā mēs veidojam ģimenei vēl draudzīgāku darba vidi.

VIETA ĢIMENEI logo