Jaunumi
restorative justice over distance plakāts

EUROPEAN FORUM FOR RESTORATIVE JUSTICE (Eiropas Forums Taisnīguma atjaunošanai, EFRJ) ar mērķi veicināt zināšanu nodošanu un pieredzes apmaiņu starptautiskās taisnīguma atjaunošanas kopienā, no 2021. gada 21. jūnijā, līdz 25. jūnijam rīkos tiešsaistes simpoziju “Restorative Justice Over Distance”.

Valsts probācijas dienestu, kas ir EFRJ biedrs, šajā pasākumā pārstāvēs Izlīguma un sabiedrības līdzdalības koordinēšanas departamenta (turpmāk - ISLKD) vadītāja Diāna Ziediņa, Rīgas Austrumu reģiona teritoriālās struktūrvienības vadošā eksperte brīvprātīgā darba jomā Tatjana Maļceva un ISLKD vadošais eksperts Elvis Dibaņins.

Simpozijs “Restorative Justice Over Distance” nodrošinās virtuālo telpu zināšanu apmaiņai starp EFRJ pieaugošo starptautisko taisnīguma atjaunošanas praktiķu, pētnieku, politikas veidotāju un aktīvistu kopienas biedriem. Simpozija mērķis ir izzināt to, kas notiek šajā jomā, kā arī pārdomāt taisnīguma atjaunošanas jomas nākotni. Laikos, kad moto ir vārdi: solidaritāte, atbildība un patiesība, EFRJ vēlās labāk izprast, kāda ir taisnīguma atjaunošanas kopienas jomas pārstāvju nostāja galvenajos jautājumos, kas ir svarīgi mūsu sabiedrībai, kur kriminālsodu un sociālais taisnīgums iet roku rokā.