Brīvprātīgie drošākai sabiedrībai!

Piesakies brīvprātīgajam darbam Valsts probācijas dienestā!

Ja Tu esi sabiedriski aktīvs, sasniedzis 18 gadu vecumu, proti valsts valodu un esi motivēts līdzdarboties drošākas sabiedrības veidošanā, piesakies brīvprātīgajam darbam Valsts probācijas dienestā!

Gaidīsim brīvprātīgos – līdzgaitniekus un brīvprātīgos Atbildīguma un atbalsta apļos.

Mācības izlīguma starpniekiem ir paredzētas 2023.gada:

  • 14.martā - tiešsaistē, Microsoft Teams platformā;
  • 13.-14.aprīlī - klātienē, Rīgā;*
  • 10-11.maijā - tiešsaistē.

*izdevumi par ceļu un naktsmītni netiks atlīdzināti

Kas ir līdzgaitnieks?

Līdzgaitnieks - cilvēks, kurš sniedz atbalstu savam aizbilstamajam (probācijas klientam) dažādu sociālo jautājumu risināšanā, kopā pavada brīvo laiku, daloties interesēs un zināšanās vai vienkārši atrodoties blakus aizbilstamajam brīžos, kad tas ir nepieciešams.

Kas ir brīvprātīgais Atbildīguma un atbalsta apļos?

Brīvprātīgais Atbildīguma un atbalsta apļos (AAA) - darbojas komandā kopā ar citiem 3 – 4 brīvprātīgajiem. AAA brīvprātīgie sadarbojas ar aizbilstamo (probācijas klientu), kurš ir notiesāts par dzimumnozieguma izdarīšanu. Mērķis - sniegt aizbilstamajam palīdzību iekļauties sabiedrībā, lai viņš nenodarītu kaitējumu sev un citiem (sadzīves jautājumu risināšana, hobiju un darba meklēšana, brīvā laika pavadīšana u.c. jautājumu risināšana).

Lai kļūtu par brīvprātīgo Valsts probācijas dienestā, aicinām Tevi aizpildīt pieteikuma anketu un pievienot savu CV. Sagatavotos dokumentus nosūti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv. Pēc pieteikuma saņemšanas aicināsim Tevi uz interviju!

Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, pieredzējuši lektori, jaunas iepazīšanās, jauna pieredze un iespēja līdzdarboties drošākas vides radīšanā.

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv vai zvani uz mob. tālruni 26340776 vai 25415743