Jaunumi
Kļūsti par brīvprātīgo publicitātes attēls

Valsts probācijas dienests paplašina savu brīvprātīgo komandu un aicina interesentus kļūt par brīvprātīgajiem un līdzdarboties atbildīguma un atbalsta apļos.

Ja tu esi sabiedriski aktīvs, sasniedzis 18 gadu vecumu, proti valsts valodu, tici pozitīvām pārmaiņām ikvienā un esi motivēts līdzdarboties drošākas sabiedrības veidošanā, piesakies brīvprātīgajam darbam Valsts probācijas dienestā.

Tavi ieguvumi kļūstot par valsts probācijas dienesta brīvprātīgo

- Kļūstot par Valsts probācijas dienesta brīvprātīgā darba veicēju, Tu varēsi iegūt zināšanas krimināltiesību, resocializācijas, psiholoģijas, kriminoloģijas jomā un citos jautājumos.

  • Ar savu darbu iedrošināsi cilvēkus mainīt savu dzīvi un veicināt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā kopumā.
  • Uzsākot praktisku sadarbību un saskaroties ar dažādiem izaicinājumiem, iegūsi vērtīgu pieredzi, kas attīstīs Tavu analītisko domāšanu un problēmsituāciju risināšanas prasmes.
  • Veicot brīvprātīgo darbu, iegūsi iespēju veidot kontaktus ar profesionāļiem no dažādām valsts un pašvaldību iestādēm, kas varētu būt noderīgi Tavai karjerai vai personiskajai attīstībai.

Kas ir atbalsta un atbildīguma apļi?

Atbildīguma un atbalsta apļos 3 – 4 brīvprātīgie sadarbojas ar aizbilstamo (probācijas klientu), kurš ir notiesāts par dzimumnozieguma izdarīšanu. Brīvprātīgie sniedz aizbilstamajam atbalstu iekļauties sabiedrībā (sadzīves jautājumu risināšana, hobiju, darba meklēšana, brīvā laika pavadīšana u.c. jautājumu risināšana).

Pieteikšanās

Lai kļūtu par brīvprātīgo Valsts probācijas dienestā, aicinām tevi aizpildīt pieteikuma anketu un pievieno savu CV. Sagatavotos dokumentus nosūti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv līdz 2023. gada 5.novembrim. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs ar tevi sazināsimies un aicināsim uz tiešsaistes interviju, kas notiks no 6. līdz 9. novembrim. 

Mācības

2023. gada 11. – 12. novembris (pirmā diena klātienē Rīgā, otrā diena MS Teams platformā)

Mācību dalībniekiem tiks atlīdzināti sabiedriskā transporta izdevumi.

Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, pieredzējuši lektori, jaunas iepazīšanās, jauna pieredze un iespēja līdzdarboties drošākas vides radīšanā. 

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv vai zvani uz mob. tālruni 27816525 vai 26340776