Jaunumi
Kļūsti par brīvprātīgo publicitātes attēls

Ja tu esi:

  • sabiedriski aktīvs, sasniedzis 18 gadu vecumu,
  • proti valsts valodu,
  • esi motivēts līdzdarboties drošākas sabiedrības veidošanā,

piesakies brīvprātīgajam darbam valsts probācijas dienestā!

Līdzgaitnieks - cilvēks, kurš sniedz atbalstu savam aizbilstamajam (probācijas klientam) dažādu sociālo jautājumu risināšanā, kopā pavada brīvo laiku, daloties interesēs un zināšanās vai vienkārši atrodoties blakus aizbilstamajam brīžos, kad tas ir nepieciešams.

AAA – brīvprātīgo grupa (3-5), kas sadarbojas ar probācijas klientu, kurš izdarījis noziegumu pret tikumību un dzimumneaizskaramību, jo šiem noziegumiem ir dažādi cēloņi un dažkārt tos novērst var tikai ar sabiedrības aktīvu līdzdalību.

  • Mācības līdzgaitniekiem notiks 2024. gada 19. - 20. oktobrī (pirmā diena klātienē Rīga, otrā diena attālināti)
  • Mācības AAA ir paredzētas 2024. gada 2. – 3. novembrī (pirmā diena klātienē Rīga, otrā diena attālināti)
  • Piesakies! Lai kļūtu par brīvprātīgo Valsts probācijas dienestā, aicinām tevi aizpildīt pieteikuma anketu https://www.vpd.gov.lv/lv/lidzgaitnieciba vai https://www.vpd.gov.lv/lv/atbalsta-un-atbildiguma-apli  un pievienot savu CV.

Sagatavotos dokumentus nosūti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv līdz 2024. Gada 20. Septembrim. Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies un aicināsim tevi uz interviju!

Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, pieredzējuši lektori, jaunas iepazīšanās, jauna pieredze un iespēja līdzdarboties drošākas vides veidošanā.

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv vai zvani uz mob. Tālruni 27816525

Uzzini vairāk par brīvprātīgo darbu valsts probācijas dienestā šeit: www.vpd.gov.lv