VIENS ZVANS VAR MAINĪT DZĪVI reklāmas banneris

Ja Tev ir uzmācīgas domas par bērniem, zvani uz anonīmo uzticības tālruni – 28030030. Tavs zvans var pasargāt bērnus no seksuālas vardarbības.

Tālruņa līnija ir paredzēta, lai sniegtu konfidenciālu, informatīvu palīdzību personām, kuras izjūt seksuālās un uzmācīgas domas pret bērniem. Tā ir domāta ikvienam, kurš raizējas par seksuālu vardarbību pret bērniem.

Tālruņa pakalpojums tiek nodrošināts ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” finansējumu, ko sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu realizē Biedrība "Skalbes".

Jebkurš cilvēks var nonākt situācijā, kurā, sarežģītu sajūtu un grūtību risināšanai, ir nepieciešams atbalsts. Biedrības “Skalbes” speciālisti nodrošinās drošu un konfidenciālu vidi, kur rast nepieciešamo palīdzību piedzīvoto izaicinājumu pārvarēšanai un kopā ar Tevi soli pa solim risinātu situāciju, kurā esi nokļuvis.

"Skalbes" speciālisti nodrošinās iespēju runāt konfidenciāli par jebkuru Tev svarīgu tēmu. Viņi sniegs noderīgu informāciju, lai Tev palīdzētu iemācīties kontrolēt savas domas un uzvedību, tādējādi pasargājot citus no iespējamā pāridarījuma.

Mūsu prioritāte ir konfidencialitāte. Tu vari būt pārliecināts, ka sarunas saturs netiks atklāts citiem un mūsu speciālisti ievēros visstingrākos anonimitātes principus, nejautājot Tavu vārdu, kā arī nekādā veidā nereģistrējot Tavu tālruņa numuru vai atrašanās vietu.

Ja meklē atbalstu vai vēlies parunāt ar kādu, kurš izprot Tavu situāciju, sazinies ar mums, zvanot uz biedrības “Skalbes” uzticības tālruņa numuru 28030030.